Chlorofyl

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

Je to vysoko zásaditá potravina. Nachádza sa v ňom jačmeň. Veľmi rýchlo sa dostáva do krvného obehu a harmonizuje srdcovo cievny systém a rieši protizápalové veci. Chlorela je kráľovná v upratovaní. Má schopnosť na seba naviazať všetky škodlivé látky. Kadiaľ ide tadiaľ ich na seba naberá. Obsahuje aj mätu. Tá skvelo schladzuje. Preto je to úplne výborný nápoj na teplé letné dni.

Krv oproti chlorofylu sa líši len jedným prvkom a to je horčík. To znamená, že chlorofyl má podobné zloženie ako naša krv.

Viete koľko by ste mali vypiť chlorofylu keď si dáte 2,3 kopčeky klasickej zmrzliny? Jedna fľaška chlorofylu má cca 75 dávok. Potrebovali by ste vypiť 2,5 fľaše, aby ste "upratali".

Obsahuje:

Chlorofyl – Výnimočná kompozícia plne prírodných zložiek umožňuje očistiť ľudské telo od prebytočných toxínov. Prírodný chlorofyl alkalizuje prostredie vo vnútri organizmu. Priaznivo ovplyvňuje fyziologickú flóru, podporuje a posilňuje imunologiský systém, viaže a eliminuje ťažké kovy a tým , že pôsobí podobne ako probiotikum, pomáha obnovovať a oživovať organizmus ktorý je náchylný na dlhodobý stres, alebo iné zaťaženia.

Chlorofylin – má silne alkalizujúce účinky, pomáha odstraňovať potencionálne škodlivé toxíny a karcinogény z organizmu, brzdí procesy bunkovej oxidácie, zabraňuje príliš skorému stárnutiu a pomáha odstraňovať voľné radikály. Podporuje imunologický systém organizmu, optimalizuje a udržuje dobrý zdravotný stav. Vzhľadom obsahu medi, ktorá podobne ako železo dopravuje kyslík, sú čiastočky chlorofylínu schopné cestovať po celom tele. Jeho stavba, ktorá sa podobá častici hemu, ktorú máme v krvi, je nazývaný ako "zelená krv" (HEMOGLOBÍN : Hemoglobín sa nachádza v červených krvinkách, v krvnej plazme sa za bežných okolností žiadny hemoglobín nevyskytuje. Skladá sa z 4% hemu a 96% globinu. Hem je farebná zložka hemoglobínu, globin je bielkovinovou zložkou. Skladá sa zo 4 polypeptidových podjednotiek.)

Jačmeň - sa považuje za výborný zdroj rozpustnej potravinovej vlákniny. Naviac má silné antioxidačné účinky a bohatstvo vitamínov a minerálnych zložiek pomáha udržať rovnováhu medzi kyselinami a zásadami v ľudskom tele.

Lucerna - Je bohatým zdrojom bielkovín, ktoré posilňujú organizmus, prispieva k jeho regenerácií a prirodzeným spôsobom a očisťuje. Je nezastupiteľná pre tých, ktorí chcú urýchliť proces obnovy.

Mätový olej – je už veľa storočí známy ako dokonalý antiseprický prostriedok. Znamená to, že výnimočne účinne pomáha k očisteniu organizmu, blahodárne ovplyvňuje prírodnú fiziologickú flóru. Napomáha tiež k zachovanie rovnováhy medzi kyselinami a zásadami.

Chlorela – je najbohatší zdroj chlorofylu, ktorý je dnes známy. Všetko je spôsobené výnimočne bohatými aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi, ktorých koncentrácia je značne vyššia než u suchozemských rastlín. Patria ku skupine "super foods – super potravín". Napomáha odstraňovať s organizmu toxíny, ťažké kovy a chemikálie.

Každý výrobok je poskladaný podľa princípov čínskej medicíny. To znamená že sa dostane presne tam kam má, spraví to čo má a využije presne to čo využiť má. Pri doplnkoch je vždy dôležité: aké je to pre telo, ako to telo využije a ako to zabuduje. Toto je famózne na týchto produktoch že to presne robia. U každého produktu je dôraz na komplexnosť a synergiu (spolupôsobenie, dosiahnuté správnou kombináciou viacerých látok).

A funguje to skvelo. Kombinácia týchto zložiek spôsobuje to, že sa telo vitalizuje.

Každý produkt je z EKO BIO fariem, nie je geneticky modifikovaný, neobsahuje žiadne konzervačné látky (používa sa paskalizácia – forma konzervácie vysokým tlakom, po čom neprežijú žiadne mikróby ani mikroorganizmy), na tekuté produkty sa používa len sklenená fľaša.

Chlorofil je produkt určený pre ľudí, ktorí chcú mať energiu potrebnú na celý deň plný pracovných a domácich povinností. Niet divu, že hovoríme o „tekutej energii”, ktorá dáva organizmu šancu na udržanie rovnováhy dlhší čas.

Objem: 750 ml

Dávkovanie: 10 ml - 20 ml denne (pri 10 ml denne - 75 dávok)

Chlorofil je jedinečná kompozícia zložiek, ktoré prispievajú k vyššej dávke energie, s ktorej môžete čerpať počas celého dňa a vykonávať rôzne aktivity. V 100% prírodný produkt, ktorý je ľahko stráviteľný vďaka kvapalnej forme a veľmi efektívny.

Produkt tvoria chlorofiliny, ktorú sú momentálne najsilnejšími antioxidantami. Chlorofyl ponúka inovatívna zmes biologicky aktívnych, prírodných zložiek, pomocou fenomén synergie. Produkt je naviac bez konzervačných látok, príchutí a vôní, takže si zachováva najvyššiu kvalitu, a usilovne komponované zloženie ovplyvňuje vstrebávanie živín, ktorá je na vysokej úrovni.

Výhody členstva klubu DuoLife

Zakúpte si tento skvelý produkt ihneď.

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Loading...

Skrolovať na začiatok