fbpx

SunVital® Natural KIDS Formula

SunVital® je výrobok vytvorený pre tých najmladších. V jeho zložení nechýbajú nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré pochádzajú z prírodných rastlinných surovín. Výrobok je obohatený biozinkom.

SunVital® je patentovaná receptúra získaná z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae - organicky viazaný zinok. Posilňuje organizmus z hľadiska náležitej činnosti imunitného systému. Pomáha udržať vhodnú rovnováhu pH a pozitívne vplýva na kognitívne schopnosti.

Imunitný systém detí úplne dospieva okolo 12 roku života. Kým detský organizmus dospeje, potrebuje väčšie množstvo vitamínov, minerálov a iných výživných zložiek, aby správne fungovali jednotlivé orgány, ako aj celé sústavy. Síce najdôležitejšie látky pochádzajú z potravín, avšak jedálny lístok detí len málokedy dokáže zaručiť ich dostatočné množstvo.

Stimulácia imunitnému systému výrobkami založenými na látkach prírodného pôvodu je dôležitá, aby nedošlo k nedostatkom, a aby mal mladý organizmus zaručené všetko, čo je potrebné pre správny rozvoj. Vo výrobku SunVital® svoje miesto našli také zložky ako:

 • červené hrozno cenný zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré okrem iného stimulujú imunitu,
 • ostružiny s vysokým obsahom antokyánov,
 • šípky s vysokým obsahom vitamínu C,
 • med, ktorý obsahuje flavonoidy umožňujúce zachovať biologickú rovnováhu,
 • baza čierna obsahujúca množstvo vitamínu C, ktorý stimuluje syntézu kolagénu,
 • plody aceroly, ktorá je hlavným zdrojom antioxidantov,
 • africký muškát, ktorý pozitívne vplýva na dýchaciu sústavu,
 • tekvicové semená, v ktorých sa okrem iného nachádzajú viac nenasýtené mastné kyseliny,
 • cesnak, ktorý je zdrojom alínu,
 • právenka latnatá stimulujúca imunitnú sústavu.

Imunobiologický systém, ktorý ešte nie je ešte úplne dospelý, je menej odolný voči patogénov. Vďaka väčšiemu množstvu výživných látok dokáže skutočne odolávať útokom mikróbov, riziko chorôb je nižšie, a tiež prípadné infekcie znáša lepšie. SunVital® dodáva hodnotné zložky získané z prírodných surovín, preto je používanie výrobku bezpečné.

Každý výrobok je poskladaný podľa princípov čínskej medicíny. To znamená že sa dostane presne tam kam má, spraví to čo má a využije presne to čo využiť má. Pri doplnkoch je vždy dôležité: aké je to pre telo, ako to telo využije a ako to zabuduje. Toto je famózne na týchto produktoch že to presne robia. U každého produktu je dôraz na komplexnosť a synergiu (spolupôsobenie, dosiahnuté správnou kombináciou viacerých látok).

A funguje to skvelo. Kombinácia týchto zložiek spôsobuje to, že sa telo vitalizuje.

Každý produkt je z EKO BIO fariem, nie je geneticky modifikovaný, neobsahuje žiadne konzervačné látky (používa sa paskalizácia – forma konzervácie vysokým tlakom, po čom neprežijú žiadne mikróby ani mikroorganizmy), na tekuté produkty sa používa len sklenená fľaša.

SunVital® je výrobok vytvorený pre tých najmladších. V jeho zložení nechýbajú nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré pochádzajú z prírodných rastlinných surovín. Výrobok je obohatený biozinkom.

Dávkovanie:
 • deti do 1 roka - 1 kvapka na jazyk (koľko mesiacov toľko kvapiek)
 • deti 2-4 roky - 2,5 ml preventívna dávka
 • deti nad 4 roky - 5 ml denne

Zakúpte si tento skvelý produkt ihneď.

Výhody členstva klubu DuoLife

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

Skrolovať na začiatok