Počet bodov v nákupnom košíku
DuoLife doprava za 1€

O mne

“Môžeš dosiahnuť všetko, čo si vieš predstaviť. Ak tomu naozaj veríš.”

Online svet je moja vášeň, môj biznis. Som expert na WordPress systém na tvorbu web stránok a Woocommerce  na tvorbu eshopu.

Moja druhá vášeň. V lete 2018 som sa rozhodol radikálne zmeniť môj životný štýl. Začalo to stravou a samozrejme fyzickou aktivitou. To bol ako základ číslo 1., aby mohla nasledovať mentálna pohoda. Dnes som po viac ako 15. rokoch na váhe ktorá začína dvojciferným číslom. Podarilo sa mi schudnúť a to bez nejakých diét a bumerangových efektov už viac ako 24 KG.

“Ak chceš byť zdravý, nestačí o tom len snívať.” Vyše 20 rokov som MAL silnú alergiu, každý rok, začiatkom roku, keď sa oteplilo a potom na konci augusta, začiatok septembra. Tak silnú, že som nevedel dýchať nosom. Nič som nevládal robiť, na nič sa sústrediť. Ráno som vstal ako keby som ani nespal, ako po fláme. Bol som K.O., ale úplne, minimálne mesiac. Dnes? Je to minulosť vážený. Lebo som chcel zmenu, spravil som ju u seba a teraz v nej pokračujem… Ako sa mi to podarilo som popísal v mojom E-booku, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť aj vy.


Samozrejme, začal som cítiť únavu, lebo pri mojom pracovnom nasadení (zväčša čumení do PC a mobilu) a pri zvýšenej fyzickej aktivite mi chýbali látky, ktoré by mi pomohli pri regenerácií, ale aj v ostatných aspektoch. Preto som na trhu hľadal niečo, čo bude spĺňať moje veľmi vysoké kritéria. Základ bol, aby to bolo prírodné, bez chémie, konzervantov, farbív a podobne. A našiel som! Firma DuoLife presne spĺňa tieto požiadavky. A nie len to. Dnes už každý vie, ako funguje odporúčanie. Ak niekto z vašich známych niečo hľadá, tak mu odporučíte niečo s čím máte dobrú skúsenosť. Je tak? Ale málo kedy za to máte nejaké ocenenie v akejkoľvek forme. Možno občas ďakujem. V DuoLife, za to môžete získať skvelé benefity. Môžete mať vaše produkty za zlomok ceny, ale aj “zadarmo”! Stačí sa stať členom a podeliť sa o to ďalej.

Prečo DuoLife? Viac vo videu.

FACEBOOK  /  INSTAGRAM  /  YOUTUBE  /  DUOLIFE 

100 KG

Branike chudni zdravo

124 KG

Branike-124kg

Čo o mne hovoria v rámci DuoLife

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️