Collagen

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

Collagen vitalizuje obličky. Posilňuje kosti a kĺby. Dopĺňa vitamíny a minerály. Spôsobuje to, že kosti a kĺby fungujú. Ľudia, ktorí začali s konzumáciou collagenu majú lepšiu pokožku, postupne ich prestávajú bolieť kosti a kĺby. Zlepšuje sa ich funkčnosť. (toto sú reálne výsledky od užívateľov)

Obsahuje:

Tekutý collagen - obohatený antioxidantmi, pomáha koži zachovať výraznosť a pružnosť, chráni ju pred príliš skorým zostárnutím, pričiňuje sa k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Prírodný collagen zabezpečuje optimálnu funkciu chrupaviek kĺbov a kostí.

Mango - je zdrojom vitamínov, ktoré pozitívne ovplyvňujú stav kože. V tejto rastline je glykosid zvaný mangiferin, ktorý pôsobí antioxidačne. S ohľadom na výnimočne silné antioxidačné vlastnosti a schopnosť rušiť negatívny vplyv ultrafialového žiarenia na pokožku sa tento prípravok vo veľkom používa v kozmetike.

Morský collagen - má podobnú štruktúru ako ľudský collagen. Jeho základnou funkciou v organizme je stavba chrupaviek a zlepšenie stavu kĺbov. Naviac hraje dôležitú úlohu pri hojení rán a obnove tkanív. Jeho prítomnosť zaisťuje elastickú a hladkú pokožku.

Glukosamín sulfát z kôrovcov - je zlúčenina ktorá podporuje činnosť systému kostí a kĺbov. Patrí do systému chrupaviek kĺbov a tekutiny, ktorá vyplňuje púzdra kĺbov a zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu a podporuje syntézu chrupavky.

Chondroitin umožňuje regenerovať povrch kĺbov. Pôsobí ako magnet, ktorý zachytáva vodu a výživné zložky a dodáva ich chrupavke kĺbu. Naviac zjednodušuje prienik vápnika do kostí, čo sa prejavuje v riadnom stave kĺbov a kostí.

Acerola - je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje syntézu collagenu. Napomáha k dosiahnutiu hladšieho a plnšieho lesku pokožky, podporuje činnosť imunitného systému a hojenie rán.

Praslička roľná - je hodnotným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktorý zabraňuje šediveniu vlasov, posilňuje krehké nechty a vlasy. Zlepšuje tiež pružnosť spojivového tkaniva a kostí.

Žihľava - je zdrojom kremíka, ktorý ovplyvňuje látkovú premenu a zlepšuje stav vlasov a nechtov. Zlúčeniny kremíka, ktoré sú v žihľave udržujú príslušnú pružnosť a odolnosť pokožky, spojivových tkanív, kostí a sliznice. Kremík je nevyhnutný prvok pre syntézu collagenu. Udržuje štrukturálnu stabilitu a prispieva k regenerácií tkanív.

Bambusové výhonky - sú prírodným zdrojom kremíka, ktorý obnovuje pevnosť  a pružnosť kolagénových a elastinových vlákien, predchádzajú poškodeniu tkanív kostí a chrupavky. V babmuse je obsah kremíka veľmi vysoký - činí viac než 75 %. Mastné kyseliny, ktoré sú v ňom obsiahnuté, tvoria prírodné rozpúšťadlo pre vitamíny A a vitamíny E, silné antioxidanty, ktoré pôsobia v koži a v ich dodatkoch a prinášajú viditeľný efekt vo forme navlhčenej, hladkej a mladej kože a zdravých silných vlasov a nechtov.

Kyselina hyaluronová - podporuje činnosť kĺbov, dáva mazivu správnu pružnosť a viskozitu. Priaznivo ovplyvňuje stav kože, posilňuje jej bunky a podporuje obnovenie tkanív. Zvlhčuje organizmus "z vnútra", zlepšujehydratáciu hlbokých vrstiev kože, spomaľuje proces jej stárnutia a podporuje jej hydratáciu a vláčnosť.

Každý výrobok je poskladaný podľa princípov čínskej medicíny. To znamená že sa dostane presne tam kam má, spraví to čo má a využije presne to čo využiť má. Pri doplnkoch je vždy dôležité: aké je to pre telo, ako to telo využije a ako to zabuduje. Toto je famózne na týchto produktoch že to presne robia. U každého produktu je dôraz na komplexnosť a synergiu (spolupôsobenie, dosiahnuté správnou kombináciou viacerých látok).

A funguje to skvelo. Kombinácia týchto zložiek spôsobuje to, že sa telo vitalizuje.

Každý produkt je z EKO BIO fariem, nie je geneticky modifikovaný, neobsahuje žiadne konzervačné látky (používa sa paskalizácia – forma konzervácie vysokým tlakom, po čom neprežijú žiadne mikróby ani mikroorganizmy), na tekuté produkty sa používa len sklenená fľaša.

Collagen je podstatou mladosti, uzavretá v pohodlnej pre dávkovanie, kvapalnej forme. Výrobok je obohatený o antioxidačné zložky, ktoré tak prispievajú k ochrane proti procesu starnutia a tiež udržujú dobrú zdravotnú kondíciu.

Objem: 750 ml

Dávkovanie: 25 ml - 50 ml denne

Collagen bol navrhnutý pre všetkých, ktorí si chcú zabezpečiť „večnú” mladosť. Unikátna kompozícia zložiek, ktoré sú bohaté na antioxidanty, dokážu zabezpečiť ochrany pred procesom starnutia tým, že ho spomaľujú a zároveň účinné bojujú s voľnými radikálmi.

Živiny obsiahnuté v každej zložke Collagen zlepšujú zdravotný stav celého organizmu, vrátane správneho fungovania jeho jednotlivých štruktúr.

Collagen je zdravie, mladosť, kondícia obsiahnutá len v jednom produkte, ktorý je úplne prírodný a obsahuje zložky, ktoré efektívne podporujú fungovanie organizmu na mnohých úrovniach.

Collagen neobsahuje žiadne konzervačné látky, žiaden bezoan sodný. Obsahuje morský kolagén (37,5g vo fľaši), kyselina hyalurónová, acelora, chondroitín zo žraloka, glukosamín z kôrovcov, bambus, žihľava, praslička, mango. Všetko 100% organické zloženie.

Collagen je balený v sklenených fľašiach, ktoré sú recyklovateľné. Obsahuje 30 dávok tj. 30 dní čo na jeden deň vychádza 1,06€.

Väčšina výrobkov Collagen na trhu žiaľ obsahuje:

Kyselina L-askorbová - syntetický vitamín C ktorý prekysluje organizmus a nemá takmer žiadnu vstrebateľnosť.

Dl-alfa-tokoferylacetát – syntetický (umelý) vitamín E

Konzervanty bezoan sodný a sorban draselný. Bezoan sodný sa používa v cemente, lakoch na nechty, odstraňovačoch škvŕn a podobne. Poškodzuje DNA a spôsobuje neurodegeneratívne choroby.

 

Výhody členstva klubu DuoLife

Zakúpte si tento skvelý produkt ihneď.

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Loading...

Skrolovať na začiatok