Počet bodov v nákupnom košíku
DuoLife doprava za 1€

VitaC

100% prírodný vitamín C. DuoLife Vita C je riešením pre všetkých, čo hľadajú spoľahlivý spôsob ako zlepšiť svoju radosť zo života, doplniť potrebné a možno chýbajúce vitamíny a minerály – teda chcú žiť život plný energie! DuoLife Vita C patrí medzi suplementy s obsahom čistého, prírodného vitamínu C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme zaručuje telu prísun 100 %nej odporúčanej dennej dávky tohto vitamínu.

???? Vitamín C udržuje optimálny zdravotný stav organizmu, posilňuje imunitný systém. Je zdrojom zdravia, energie a dobrého zdravotného stavu. Podmienkou však je, aby nebol použitými postupmi modifikovaný, aby to nebola priemyselne syntetizovaná kyselina askorbová. Aby bol vitamín C v celom rozsahu účinný, mal by si zachovať svoju prírodnú formu tak, ako je to vo výživovom doplnku DuoLife Vita C.

???? Acerola – šťava z tohto ovocia je jeden z najbohatších prírodných zdrojov vitamínu C. Jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C ako kilogram citrónov! Je tiež zdrojom silných antioxidantov, ktoré napr. ovplyvňujú pružnosť kože a chránia ju pred starnutím.

???? Ruža šípová (šípky) obsahuje 30 až 40-násobne väčšie množstvo vitamínu C ako populárne citrusy. Šípky sú významným zdrojom vitamínov dobre absorbovateľných ľudským organizmom, rôznych kyselín, minerálnych solí a antioxidantov s posilňujúcimi účinkami na celý organizmus.

???? CamuCamu plody sú zásobárňou prírodných vitamínov. Obsahujú cca 2500mg prírodného vitamínu C v 100 gramoch, čo je približne 2,5% ich vlastnej hmotnosti! Plody tohto ovocia sú tiež bohatým zdrojom antioxidantov, posilňujú imunitný systém.

???? DuoLife Vita C je inovatívnou zmesou biologicky aktívnych prírodných látok, neobsahuje žiadne konzervačné látky, stabilizátory a chuť zlepšujúce prísady. Je zárukou najvyššej kvality spojenou okrem kvalitných vstupných zdrojov aj s vysokou vstrebateľnosťou jednotlivých zložiek do organizmu.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

DuoLife VitaC je 100% prírodný, kompletný vitamín C, ktorý spĺňa požiadavky ľudí, ktorí hľadajú produkt, ktorý zlepšuje náladu a poriadne dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov v organizme. Skoncentrovaná dávka energie.

Dávkovanie: 25 – 50 ml denne

DuoLife VitaC je produkt, ktorý dopĺňa nedostatky vitamínov, ktoré sú výsledkom stravovania, v ktorom chýbajú jednotlivé živiny, vrátane vitamínu C, alebo vyplývajú zo zníženej imunity, chorôb, zvýšenej fyzickej a psychickej námahy, keď jej organizmus potrebuje viac. Účinne spĺňa dennú potrebu spomínaných vitamínov, čím bráni potrebe užívania nespoľahlivých prípravkov pochádzajúcich zo zdrojov, ku ktorým nemáme dôveru.

Produkt je založený na prírodných zložkách, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na skoncentrovanú dávku zdravia v kvapalnej forme, ktorá sa ľahko užíva. Tieto zložky umožňujú posilniť imunitný systém a udržať optimálny stav organizmu.

DuoLife VitaC je inovatívna zmes biologicky aktívnych, prírodných zložiek. Odstránenie obsahu konzervačných látok, príchutí, umelých farbív a GMO produktov garantuje najvyššiu kvalitu a zároveň zvyšuje stráviteľnosť produktu.

Každý výrobok je poskladaný podľa princípov čínskej medicíny. To znamená že sa dostane presne tam kam má, spraví to čo má a využije presne to čo využiť má. Pri doplnkoch je vždy dôležité: aké je to pre telo, ako to telo využije a ako to zabuduje. Toto je famózne na týchto produktoch že to presne robia. U každého produktu je dôraz na komplexnosť a synergiu (spolupôsobenie, dosiahnuté správnou kombináciou viacerých látok).

A funguje to skvelo. Kombinácia týchto zložiek spôsobuje to, že sa telo vitalizuje.

Každý produkt je z EKO BIO fariem, nie je geneticky modifikovaný, neobsahuje žiadne konzervačné látky (používa sa paskalizácia – forma konzervácie vysokým tlakom, po čom neprežijú žiadne mikróby ani mikroorganizmy), na tekuté produkty sa používa len sklenená fľaša.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Cta_Widget”][/siteorigin_widget]

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...