Počet bodov v nákupnom košíku
DuoLife doprava za 1€

ProRelaxin®

ZVYŠUJE ODOLNOSŤ ORGANIZMU VOČI STRESU A OBNOVUJE EMOČNÚ ROVNOVÁHU.

❤️ Výživový doplnok ProRelaxin® vďaka svojmu dokonale vyváženému zloženiu účinne pomáha pri upokojení sa a obnovení emočnej rovnováhy. Je nápomocný pri zvládaní nepokoja, stresu, problémov so zaspávaním a so spánkom. Podporuje zlepšenie telesného a duševného zdravia, zlepšenie pamäte a schopnosti sústrediť sa.

❤️ProRelaxin® (patentovaná receptúra spracovania plodov pomarančovníkov (Citrus sinensis)) podporuje činnosť centrálnej nervovej sústavy a zlepšuje odolnosť voči stresu. ProRelaxin® je odporúčaný pri celkovej únave a pri nervovom vyčerpaní. Dodáva organizmu dôležité látky s upokojujúcimi vplyvmi. Podporuje stimuláciu pozitívneho, pokojného uvažovania. Pomáha pri odreagovaní sa predovšetkým od negatívnych vplyvov.

❤️Šištičky chmeľu obsahujú aromatickú živicu lupulín-tzv. chmeľový peľ, esenciálne oleje, horčiny a ďalšie látky, ktoré podporujú činnosť nervovej sústavy. Pozitívne vplývajú na problémy so zaspávaním a zlepšujú kvalitu spánku. Priaznivo vplývajú na celkový emočný a duševný stav a kognitívne funkcie.

❤️Listy medovky lekárskej obsahujú terpény, ktoré pozitívne vplývajú na centrálny nervový systém. Pomáhajú udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu, pri psychickom vyčerpaní majú upokojujúci účinok na nervový systém, zmierňujú úzkosť.

❤️Extrakt z kvetov levandule je bohatým zdrojom éterických olejov, ktoré pozitívne vplývajú na psychický stav a na správnu činnosť nervového systému. Prispievajú k zmierneniu pocitov únavy a psychickej slabosti. Majú adaptogénny účinok, podporujú mentálnu aktivitu, vo fáze únavy aktivizujú fyzické a duševné schopnosti .

❤️Extrakt z kvetov šafranu pomáha pri ťažkostiach so zaspávaním, pri udržaní aktívnej mysle. Podporuje optimálnu syntézu viacerých neurotransmiterov, zmierňuje pocit únavy a slabosti. Má pozitívny vplyv na emočnú rovnováhu.

❤️L-tryptofán je aminokyselina. Je nevyhnutný pre dobrú činnosť celého organizmu a produkciu serotonínu v mozgu. Serotonín je jeden z tzv. hormónov šťastia. L-tryptofán sa odporúča pri problémoch so spánkom a pri depresívnych stavoch. Podporuje relaxáciu, dobrú náladu a pozitívne sebanastavenie.

❤️Extrakt z koreňa macy peruánskej je zdrojom dobre stráviteľných bielkovín. Podobne ako ženšen patrí medzi rastliny s adaptogénnymi vlastnosťami. Koreň macy peruánskej je pozitívne podporný pri skľúčenosti a psychickom vnútornom napätí, podporuje kognitívne procesy.

❤️Spirulina vďaka obsahu komplexu vitamínov zo skupiny B, vrátane vitamínu B12, podporuje činnosť buniek centrálnej nervovej sústavy. Spirulina je ľudským telom dobre vstrebateľná – na úrovni 85-95%. Obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín + mnohé neesenciálne aminokyseliny. Podporuje regeneráciu nervového systému a tiež ochranu mozgových buniek.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

 

Medical Formula ProRelaxin® – NEW ponúka dokonale vyvážené zloženie na základe toho najlepšieho, čo nám dáva príroda. Inovatívna kompozícia zložiek, priaznivá pre nervy, obnovenie emocionálnej rovnováhy a pokojný nočný spánok. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a geneticky modifikované produkty.

Odporúčané dávkovanie – 1 až 2 kapsule denne

Vylepšená kvalita produktov! 

V súčasnej dobe je udržanie emocionálnej rovnováhy a súčasne vyhnutie sa stresujúcim situáciám nesmierne ťažké, a niekedy dokonca nemožné. Môžeme však svojmu organizmu pomôcť pri udržaní duševného zdravia, vyrovnať sa s unavujúcim účinkom stresu, či si zabezpečiť regenerujúci spánok a znižíť problémy so zaspávaním. Duolife Medical Formula ProRelaxin® _NEW je inovatívna receptúra založená na zložkách pochádzajúcich priamo z prírody.

Starostlivo vybrané ingrediencie a ich proporcie s cieľom zaručiť požadované účinky, podporiť organizmus pri udržiavaní duševnej a fyzickej pohody.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin® – NEW je ideálny v stavoch všeobecnej únavy a nervového vyčerpania. Zložky, ktoré obsahuje majú priaznivý vplyv na poznávacie funkcie, pôsobia ukľudňujúco na nervový systém a pomáhajú udržiavať optimálne duševné zdravie. Patentovaná receptúra bohatá na množstvo cenných zložiek, ktoré podporujú produkciu sérotonínu v mozgu – hormónu šťastia a zároveň majú účinný vplyv na obnovu nervového systému, najmä vzhľadom na vysokú stráviteľnosť jednotlivých živín.

Zloženie: inulínu z čakanky koreňovej cesta (FOS), proprietárny vzorec ProRelaxin® z čínskeho pomaranča (Citrus sinensis), chmeľové šišky (Humulus lupulus), listy z práškovitého citróna (Melissa officinalis), kvety levandule (Lavandula angustifolia) extrakt zo šafránového kvetu (Crocus sativus) 5: 1, L-tryptofán, extrakt z koreňa maca (Lepidium meyenii) 4: 1, spirulina. Zložky povlaku: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, komplexy medi s chlorofylmi a chlorofylínmi (farbivo). Protispekavé činidlo: oxid kremičitý.

Zloženie dennej dávky výrobku 1 kapsula 2 kapsule
ProRelaxin® (ProRelaxin® patentovaná formulácia čínskeho ovocia pomaranče (Citrus sinensis) 100 mg 200 mg
práškové chmeľové šišky (Humulus lupulus) 40 mg 80 mg
práškové listy medovky (Melissa officinalis) 40 mg 80 mg
extrakt, levanduľa (Lavandula angustifolia) 25 mg 50 mg
extrakt z kvetov šafranu (Crocus sativus) 25 mg 50 mg
L-tryptofán 20 mg 40 mg
extrakt z koreňa, Maca (Lepidium meyenii) 10 mg 40 mg
spirulina 10 mg  20 mg
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Cta_Widget”][/siteorigin_widget]

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...