Počet bodov v nákupnom košíku
DuoLife doprava za 1€

Zlatý štandard DuoLife 

 
  1. žiadne konzervanty 
  2. žiadne GMO
  3. sklenené obaly
  4. metóda IHHPTM
  5. kompletné zložky

 

ŽIADNE KONZERVANTY

Výrobky DuoLife nie sú spracované pomocou vysokej teploty a sú z nich vylúčené konzervanty. Doplnky výživy DuoLife preto zachovávajú prírodné biologické parametre. 

ŽIADNE GMO

Vo výrobkoch spoločnosti DuoLife sú použité prírodné suroviny z ekologickej, certifikovanej úrody z celého sveta. Kategoricky vylučujeme akékoľvek modifikované odrody (GMO), taktiež aj pesticidy a herbicidy. 

SKLENENÉ OBALY

V našich výrobkoch používame sklenené obaly. Ide o najčistejší a najekologickejší materiál. Tekuté doplnky výživy plníme do tmavo hnedého skla, ktoré je zvolené tak, aby zaistilo najlepšiu ochranu výrobku.

METÓDA IHHPTM

Metóda zachovania životnosti doplnku stravy DuoLife je metóda IHHP™ a vychádza z koncepcie “minimálneho spracovania”. Aplikovaný technologický proces funguje podľa pravidiel súčinnosti mnoha činiteľov, ktoré umožňujú zachovať najvyššiu kvalitu výrobku bez použitia akýchkoľvek konzervačných látok.

KOMPLETNÉ ZLOŽKY

Vo výrobkoch DuoLife vždy zachovávame plné biologické zázemie používané v medicíne, v hlavných liečebných zostavách zložiek. Používame iba kompletné, prírodné, v prírode sa vyskytujúce organické zložky spolu s ich biologickým zázemím. 

Výrobky DuoLife sa aktuálne nachádzajú vo viac ako 30 krajinách sveta. 

Každým dňom pribúdajú ľudia, ktorí pociťujú priaznivé výsledky na svojom organizme. Či už ide o krajšie vlasy, lepšiu pleť, pevné nechty, zdravé kĺby, posilnenie imunitného systému atď. Pre viac informácií ma kontaktuj.

Spoločnosť DuoLife má taktiež viacero významných certifikátov a ocenení, ktoré taktiež potvrdzujú kvalitu prírodných doplnkov výživy. 

Cruelty-free

Produkty uznané organizáciou PETA ako „oslobodené od ukrutnosti” sú značky, ktoré sa nachádzajú na spoľahlivom zozname firiem, ktoré nevykonávajú testy na zvieratách. People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) je medzinárodná nezisková organizácia a svetovo najväčšia jednotka zaoberajúca sa právami zvierat. Oficiálna prítomnosť firmy DuoLife v zozname značiek Cruelty-Free je ďalším dôkazom 100% súladu s prírodou.

Certifikát kvality oslobodený GMO

Spoločnosť môže získať tento certifikát len v prípade, ak v žiadnej z výrobných fáz a spracovania neboli použité geneticky modifikované zložky a konečný produkt ich neobsahuje. Program OSLOBODENÉ OD GMO – CERTIFIKÁT KVALITY je objektívny dôkaz o tom, že výrobky sú 100% bez geneticky modifikovaných zložiek.

Certifikát ECJIP ISO22000

Certifikát Európskeho centra pre kvalitu a podporu ISO22000 je udeľovaný v nestrannom a spoľahlivom procese certifikácie vysoko kvalifikovaným tímom. Čestné uznanie od Európskeho centra pre kvalitu a podporu znamená informáciu pre Zákazníka, že produkty DuoLife boli použité podľa princípov výživových doplnkov a slúžia pre život a ľudské zdravie. Cieľom Programov ECJIP je vybranie elitných zástupcov, ktorí ponúkajú výrobky a služby najvyššej kvality na trhu EÚ, ktorí sa odlišujú činnosťami spojenými so životným prostredím zdravotníckou oblasťou a zaručujú vysoké bezpečnostné normy.

Znak V

Nadácia Viva v rámci svojej činnosti certifikuje vegánske výrobky tým, že im udeľuje znak V. Udelením znaku V sa potvrdzuje skutočnosť, že výrobok neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu ani palmový olej. Okrem toho zaručuje, že výrobky nie sú testované na zvieratách.

Zelený certifikát

Program, ktorý bol vytvorený na podporu a motiváciu podnikateľov zaujímajúcich sa o prispôsobenie svojich výrobkov, služieb a technologických línií pre vysoké ekologické normy platné v EÚ. Je to hlavný proekologický program, ktorý dôsledne podporuje podnikateľov zapojených do záležitostí ekologickej bezpečnosti výrobkov. Je určený pre podnikateľov, ktorí sa vo výrobnom procese riadia princípmi ekológie a produkty, ktoré vyrábajú, spĺňajú kritériá najvyššej kvality. Svedčí spotrebiteľovi, že produkty a služby vyznamenané týmto ocenením sú vytvárané s ohľadom na prírodné prostredie.

Certifikát Európskeho strediska pre kvalitu a propagáciu ISO 9001

Certifikát Európskeho strediska pre kvalitu a propagáciu ISO 9001 je medzinárodné ocenenie, ktoré charakterizuje najlepšie organizované systémy riadenia kvality v organizácií.  Spoločnosti, ktoré získajú toto prestížne ocenenie, musia splniť osem reštriktívnych štandardov, medzi ne patrí: orientácia na zákazníka, efektívne vedenie, ktoré dáva správny smer rozvoja, vysoké zapojenie ľudí budujúcich organizáciu, správny a systémový prístup, vysoká kvalita implementovaných procesov, analytický prístup k rozhodovaniu, vytváranie prospešných vzťahov s dodávateľmi materiálov a služieb a neustále zlepšovanie organizácie za účelom implementácie efektívnych procesov.

Európska záruka najvyššej kvality

Certifikát európska záruka najvyššej kvality je jedným z najviac elitných programov na základe nových smerníc EÚ týkajúcich sa systémov kvality, noriem ISO, postupov spojených so systémami manažérstva a kvality. Držiteľ Certifikátu európskej záruky najvyššej kvality, firma DuoLife S.A. je moderným a konkurencieschopným podnikateľským subjektom na domácich a tiež na medzinárodných trhoch.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️