Balík šport

Balíček ŠPORT Pravidelná fyzická aktivita je jedným z činiteľov, vďaka ktorým si môžeme zachovať zdravie. Výrobky, ktoré sú obsiahnuté v balíčku Šport, vychádzajú v ústrety vaším potrebám…

Ľudské telo je každý deň vystavené rôznym formám fyzickej aktivity. Nejde len o požiadavky, ktoré na nás kladie vykonávaná práca, ale aj o našu prirodzenú potrebu pohybu. Žijeme v dobe neustáleho zhonu v zamestnaní aj súkromí. Stačí ísť pozrieť sa do parku a uvidíme ľudí všetkých vekových kategórií, ktorí prekonávajú rôzne vzdialenosti. Beh sa stal módou. Spočiatku to bol beh pre zábavu. Časom však už neišlo o samotnú myšlienku. Ľudia fascinovaní joggingom išli o krok ďalej. Dnes už nestačí ísť si na pár minút zabehať okolo sídliska alebo sa len tak prebehnúť s priateľom. Nestačí len dokončiť závod na niekoľko kilometrov, ale pre ten správny POCIT hrdosti treba ubehnúť maratón, a to v čase, aký vám budú spolupretekári závidieť.

Vo väčšine prípadov je príčinou zranenia pri behu závod s časom a priestorom. Bohužiaľ prestávame počítať s tým, aké možnosti adaptability má náš organizmus. Nekritické prijatie panujúcich trendov a s tým spojená fyzická námaha, ktorá prekračuje kapacitu a schopnosti nevyhnutne starnúcich štruktúr ľudského tela, vedie k poškodeniu pohybového aparátu.

Pravidelná telesná aktivita je jedným z najdôležitejších prvkov určujúcich zdravie obyvateľstva a zdravého životného štýlu. Fyzická aktivita je potrebná, ale nie je bez rizika. Zranenia pri športe môžu byť dôsledkom nesprávne vykonaných pohybov, zle zvoleného cvičenia, nedostatočného rozvrhnutia záťaže a chýbajúcich prestávok medzi jednotlivými úkonmi. Športové doplnky umožňujú urýchliť regeneráciu a zvýšiť efektivitu tela. Aby sme splnili očakávania dnešných športovcov, odporúčame použiť také výživové doplnky, ktoré poskytujú bioaktívne látky v závislosti na prevádzkovanej športovej disciplíne.

Balíček ŠPORT

Pravidelná fyzická aktivita je jedným z činiteľov, vďaka ktorým si môžeme zachovať zdravie. Výrobky DuoLife, ktoré sú obsiahnuté v balíčku Šport, vychádzajú v ústrety potrebám súčasných športovcov – profesionálov, ale aj amatérov. Odporúčame používať výživové doplnky prispôsobené špecifickým potrebám športovcov; umožňujú dodať telu látky, ktoré majú priaznivý vplyv na fungovanie celého organizmu.

Biologické hodiny ŠPORT: 

8:00 – 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 – 2 kapsule ProStik Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 20 ml Chlorofil DuoLife + 25 ml Collagen DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pred jedlom *

Balíček obsahuje: 

1 ks – Vita C (750 ml),
1 ks – Collagen (750 ml),
1 ks – ProStik (60 kapsúľ),
1 ks – ProSelect (60 kapsúľ),
1 ks – Chlorofyl (750 ml),
1 ks – DuoLife Deň a Noc (Deň 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks – RegenOil LiquidGold (250 ml)

1. Vitamíny B
Celá skupina vitamínov B spolupracuje ako jedna veľká rodina. Keďže sa v tele nenachádzajú, sme závislí od ich pravidelného príjm. Sú potrebné pre optimálne fungovanie celého organizmu od svalov, nervového systému, trávenia až po zdravú pokožku a vlasy.

2. Vitamín D
Vitamín D je dôležitý pre príjem vápnika z tráviaceho systému a tiež pre budovanie a udržiavanie silných kostí. Dôležitú funkciu plní aj pri správnom fungovaní kardiovaskulárneho, svalového, nervového, imunitného systému a pri správnej regulácii zápalových procesov.

3. Koenzým Q10
Koenzým Q10 je silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom. Navyše sa podieľa na výmene energie vo všetkých bunkách. Najvyššia koncentrácia energie sa nachádza v srdci, pretože tento sval funguje deň a noc a zásobuje všetky svalové bunky krvou viacej, keď sme fyzicky aktívni.

4. Vápnik
Vápnik je minerál, ktorý je dôležitý pre naše kosti, nervové impulzy, svaly a koaguláciu krvi. Jeho nedostatok, zlé využitie vápnika z potravy alebo z výživových doplnkov zvyšuje riziko mäkkých kostí a osteoporózy už v mladom veku.

5. Magnézium
Horčík – minerál – je dôležitý pre naše kosti, energetický metabolizmus, svaly, krvný tlak a nervové impulzy. Magnézium sa primárne nachádza vo vnútri buniek, kde podporuje viac ako 300 enzymatických procesov. Jeho nedostatok môže spôsobiť svalové kŕče, zápchu, nespavosť a závratnú dekalcifikáciu kostí.

6. Železo
Železo je minerál, ktorý je dôležitý pre náš energetický metabolizmus, vitalitu, tvorbu červených krviniek, imunitný systém a enzymatické procesy v mozgu. Jeho nedostatok znižuje náš výkon a môže spôsobiť dýchavičnosť, búšenie srdca, závraty a zníženú imunitu.

7. Selén
Selén je stopový prvok, ktorý je súčasťou viac ako 30 rôznych selenoproteínov a ktoré sú dôležité pre energetický metabolizmus, hormóny štítnej žľazy, kardiovaskulárne zdravie, zdravé bunky spermií, imunitnú obranyschopnosť a schopnosť organizmu regulovať zápal. Je to aj silný antioxidant, ktorý pôsobí proti oxidačným škodám spôsobeným voľnými radikálmi.

8. Zinok
Zinok je stopový prvok, ktorý sa nachádza vo všetkých bunkách a telesných tekutinách. Je nevyhnutný pre normálne fungovanie približne 200 rôznych enzýmových pochodov, ktoré riadia rast, metabolizmus, nervový systém, imunitnú funkciu a rad ďalších funkcií.

Balík šport je dokonalý prostriedok na to,ako udržať telo športovcov v perfektnej kondícií. Obsahuje 100% prírodné a organické zložky ktoré pomáhajú doplniť všetky vitamíny a minerály ktoré potrebujete.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Cta_Widget”][/siteorigin_widget]

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...