Aloes

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

DuoLife Aloes je prírodným zdrojom cenných zložiek, vďaka ktorým si môžete udržať mladosť a vitalitu. Unikátna kompozícia zložiek perfektne spĺňa potreby ľudí, ktorí túžia po vyčistení svojho organizmu a chcú posilniť jeho fungovanie, ako aj zlepšiť prácu imunitného systému.

Na báze aloe, ktorého prospešné vlastnosti sú známe už tisícky rokov, bol vytvorený DuoLife Aloes. Veľké množstvo antioxidantov, ktoré účinne odrážajú útoky voľných radikálov, zodpovedných okrem iného za proces starnutia a rozvoj mnohých ochorení, umožňuje účinne podporovať prácu organizmu. V produkte rovnako nechýba veľa aminokyselín, ktoré sú stavebným kameňom bielkovín.

Každý výrobok je poskladaný podľa princípov čínskej medicíny. To znamená že sa dostane presne tam kam má, spraví to čo má a využije presne to čo využiť má. Pri doplnkoch je vždy dôležité: aké je to pre telo, ako to telo využije a ako to zabuduje. Toto je famózne na týchto produktoch že to presne robia. U každého produktu je dôraz na komplexnosť a synergiu (spolupôsobenie, dosiahnuté správnou kombináciou viacerých látok).

A funguje to skvelo. Kombinácia týchto zložiek spôsobuje to, že sa telo vitalizuje.

Každý produkt je z EKO BIO fariem, nie je geneticky modifikovaný, neobsahuje žiadne konzervačné látky (používa sa paskalizácia – forma konzervácie vysokým tlakom, po čom neprežijú žiadne mikróby ani mikroorganizmy), na tekuté produkty sa používa len sklenená fľaša.

????Vďaka dôkladnému čistiacemu účinku na organizmus zabezpečuje DuoLife Aloes úplnú regeneráciu organizmu.

????Obsahuje viac ako 200 bioaktívnych látok, ktoré prirodzeným spôsobom pomáhajú čistiť organizmus od toxických látok.

????Vďaka bohatému obsahu antioxidantov posilňuje imunitný systém, podporuje zásobovanie buniek kyslíkom. Tým sa o.i. spomaľuje proces starnutia organizmu a zlepšuje sa pružnosť kože.

????Šťava z rastliny Aloe vera je už tisíce rokov známa a používaná ako vynikajúci prostriedok na udržanie vitality tela, mladého a žiarivého vzhľadu. Obsahuje veľa rôznych antioxidantov a aminokyselín, ktoré sú jednou zo základných zložiek bielkovín. Okrem toho je táto šťava známy adaptogén, čo tiež výrazne podporuje prirodzenú odolnosť organizmu.

????Dreň z aloe s vysokým obsahom vlákniny a rôznych
pre telo potrebných látok dôkladne čistí tráviaci trakt, podporuje trávenie a čistenie celého organizmu od toxínov. Tiež vďaka zásadotvorným látkam v nej sa nachádzajúcich prispieva k získaniu acido-bázickej rovnováhy v organizme.

????Kvetový med je bohatým zdrojom z prírody získaných vitamínov a minerálov s veľmi dobrou absorpciou do organizmu. Má vysoký obsah kremíka – biogénneho prvku, ktorý je potrebný v procese obnovy kože a vlasov, tkanivám dodáva pevnosť, má antisklerotické účinky, atď. Med je celé stáročia uznávaný ako cenný prírodný produkt plný výživy potrebnej predovšetkým pri fyzickom a psychickom
vyčerpaní organizmu.

????Oregano (pamajorán obyčajný) je využívané v liečiteľstve, v kozmetike a samozrejme aj v kulinárstve. Extrakt z oregana zlepšuje tráviaci proces a absorpciu vitamínov a minerálnych látok v organizme. Obsahuje viaceré antioxidanty, čím je aktívny pri znižovaní vplyvu voľných
radikálov na organizmus.

????Inovačná kombinácia viacerých biologicky aktívnych prírodných látok zaručuje najvyššiu kvalitu výživového doplnku DuoLife Aloes a jeho efektívnu vstrebateľnosť v organizme.

????Neobsahuje žiadne konzervačné látky a stabilizátory.

DuoLife Aloes je tekutá forma, ktorá je založená predovšetkým na dužine aloe, ktorá je získavaná z listov tejto rastliny. Celý je obohatený medom a oreganom. Je vynikajúcim produktom pre tých, ktorí si chcú zachovať mladý vzhľad a vitalitu.

Objem: 750 ml

Dávkovanie: 25 ml denne (vydrží na jeden mesiac)

DuoLife Aloes je tiež doplnok viackvetového medu, ktorý zvyšuje vstrebávanie vitamínov a minerálnych látok obsiahnutých v produkte a k tomu je zodpovedný za výživu organizmu v stavoch fyzického a psychického vyčerpania. Doplnok oregana, ktoré je známe pre svoje vzácne kozmetické a liečivé vlastnosti, vplýva okrem iného na zlepšenie tráviacich procesov. DuoLife Aloes je skondenzovaná dávka zdravia a mladosti.

Výhody členstva klubu DuoLife

Zakúpte si tento skvelý produkt ihneď.

Pred registráciou a objednávkou si pozrite toto krátke video prosím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Loading...

Skrolovať na začiatok