Vyberte si produkty DuoLife bez BPA!

Najnovšie vedecké štúdie jasne naznačujú, že koncentrácia bisfenolu A (BPA), škodlivej látky, ktorá narúša fungovanie hormonálnej sústavy v ľudskom tele, je veľmi podceňovaná. Podľa štúdie vedcov z University of Washington „nosíme“ v sebe až 44-krát viac BPA, ako sa pôvodne predpokladalo! Tieto výsledky vzbudzujú vážne obavy v súvislosti s celkovou starostlivosťou o zdravie a našu bezprostrednú budúcnosť.

 

Čo presne je BPA? Táto organická chemická zlúčenina zo skupiny fenolov je stále viac prezentovaná ako jed uzavretý v rôznych druhoch balenia. Bisfenol A sa používa na výrobu určitých druhov plastov, ako sú nádoby na potraviny a nápoje, a jeho častice po zmiešaní s obsahom obalu prenikajú do nášho tela. To vedie okrem iného k metabolickým poruchám, problémom s plodnosťou ako aj ku zvyšovaniu rizika rozvoja rakoviny.

 

Výskum uskutočnený americkými vedcami vedie k zrejmému záveru. V záujme nášho zdravia by sme sa mali vyhnúť BPA výberom iba tých výrobkov, ktorých obal neobsahuje tieto škodlivé látky. V DuoLife to už dávno vieme, preto balíme naše potravinové doplnky, jedlo a kozmetiku do obalov bez BPA! Uvedomujeme si, že zdravie je naša najväčšia hodnota a prvý krok ku šťastiu.
Výberom našich výrobkov ste úplne v bezpečí a BPA vás žiadnym spôsobom neohrozuje. Postarajte sa o zdravie s DuoLife!

 
Ďakujem za zdieľanie článku, ak sa vám páčil.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️